Вакансії

Мы в поисках территориального менеджера в компанию, которая является крупнейшим производителем сендвич-панелей и конструкций быстрого монтажа.

Наш клієнт - міжнародний виробник промислового обладнання з більш ніж 140-річною історією - в пошуках менеджера з продажу.

У міжнародний концерн з 200-річною історією, який є найбільшим в світі виробником цегли та покрівельних систем в Європі, відкритий пошук Регіонального Менеджера.

Наш клієнт - інноваційна страхова компанія, один з лідерів продажів на українському страховому ринку, запрошує на роботу Керівника напрямку по роботі з партнерами.

Ти вже знайомий з системами нагріву тютюну? Вважаєш, що за ними майбутнє? Хочеш працювати в великій стабільній компанії? - Відправляй відгук на вакансію. * Курити не обов`язково, головне - вірити в продукт :)

Нижче буде опис роботи твоєї мрії :) IT-компанія (популярний Джоб-агрегатор) шукає в команду менеджера по роботі з клієнтами зі знанням японської мови.

IT-компанія (популярний Джоб-агрегатор) шукає в команду менеджера по роботі з клієнтами зі знанням сербської або хорватської мов.

Нижче буде опис роботи твоєї мрії :) IT-компанія (популярний Джоб-агрегатор) шукає в команду менеджера по роботі з клієнтами зі знанням чеської.

Наш клієнт - динамічна українська телекомунікаційна компанія, в пошуку керівника адміністративно-господарського відділу.

Наш клієнт, велика українська рітейл-компанія, в пошуку HR-менеджера. Штат - 120 чоловік.

Отправить резюме
Отправить резюме

Получать предложения работы от Smart Soltions

Отправить резюме
Создать резюме

Ответить на вопросы и получить резюме