ПРЕТЕНДЕНТАМ

Як ми працюємо
 • ПРОПОНУЄМО ВАМ ВАКАНСІЇ ПРОПОНУЄМО ВАМ ВАКАНСІЇ

  ПРОПОНУЄМО ВАМ
  ВАКАНСІЇ

 • ПРОВОДИМО СПІВБЕСІДУ ПРОВОДИМО СПІВБЕСІДУ

  ПРОВОДИМО
  СПІВБЕСІДУ

 • РЕКОМЕНДУЄМО КЛІЄНТУ РЕКОМЕНДУЄМО КЛІЄНТУ

  РЕКОМЕНДУЄМО
  КЛІЄНТУ

 • ВИ ОТРИМУЄТЕ РОБОТУ ВИ ОТРИМУЄТЕ РОБОТУ

  ВИ ОТРИМУЄТЕ
  РОБОТУ

Переваги працевлаштування за допомогою Smart Solutions

 • 1
  Доступ до вакансій компаній ТОП-рівня
  Великі міжнародні компанії звертаються до нас по допомогу з питань якісного пошуку та підбору кандидатів. Здебільшого, доступ до таких вакансій можна отримати тільки через професійне агентство, оскільки роботодавці воліють спілкуватися тільки з перевіреними кандидатами.
 • 2
  Об'єктивна оцінка
  Ми прагнемо допомогти кандидатам рости й покращувати свої компетенції. Професійні рекрутери не тільки оцінять вашу відповідність вакансії, але й нададуть розгорнутий зворотний зв’язок щодо результатів і проконсультують на тему того, над чим варто попрацювати.
 • 3
  Безкоштовно
  Ми не інформаційне агентство. Ми — комплексна HR-компанія. Наша основна діяльність — пошук професійних співробітників для наших клієнтів. Саме вони оплачують нашу роботу. Ми не вимагатимемо від вас будь-якої плати до або після співбесіди.
Наталья Мищенко
Альона Куцоконь
Керівник відділу Recruitment

+38 (044) 364 2243

ПН — ПТ с 8:30 до 19

Вас запросили на співбесіду?

Вітаємо! Ви вже на півдорозі до нової роботи. Прочитайте прості рекомендації, щоб успішно пройти співбесіду.

Приходьте вчасно

Приходьте вчасно

Завжди приходьте за 10–15 хвилин до початку співбесіди, тоді у вас буде час, щоби зібратися з думками на зручному дивані за чашкою кави. Це допоможе вам приступити до співбесіди з упевненістю в собі.

Будьте впевненими

Будьте впевненими

Ми не приймаємо остаточне рішення щодо вашого найму. Ми рекомендуємо вас клієнту. Відповідно, у вас немає причин хвилюватися. Тож використайте цю можливість для тренування своєї впевненості.

Говоріть правду

Говоріть правду

Правда — головний секрет успішної співбесіди.

Актуальні вакансії

Последние добавленные вакансии

Мы в поисках территориального менеджера в компанию, которая является крупнейшим производителем сендвич-панелей и конструкций быстрого монтажа.

Наш клієнт - міжнародний виробник промислового обладнання з більш ніж 140-річною історією - в пошуках менеджера з продажу.

У міжнародний концерн з 200-річною історією, який є найбільшим в світі виробником цегли та покрівельних систем в Європі, відкритий пошук Регіонального Менеджера.

Новини

2020 год стал переломным для многих отраслей, включая и рекрутинг. В 2021 г. придется адаптироваться к новым условиям. Сегодня в блоге Smart Solutions рассмотрим основные тренды найма в 2021 году в Украине.