Актуальні вакансії - Київ

Наші партнери, компанія яка надає повний цикл послуг в сфері Digital Signage: від розробки програмного забезпечення і контенту до розміщення рекламних компаній в національній мережі, яка охоплює супермаркети, АЗК, ТРЦ, транспорт та інші об'єкти indoor реклами.

У представництві міжнародної компанії, яка займається промисловим холодом (охолодження приміщень в харчовій промисловості: м'ясної, молочної, пиво-безалкогольної та ін.), Відкрита вакансія Менеджер з продажу обладнання.

Німецький концерн, що працює в області електротехніки, електроніки, енергетичного устаткування, транспорту, медичного обладнання та світлотехніки, а також спеціалізованих послуг у різних галузях промисловості, транспорту і зв'язку в зв'язку з розширенням проектної діяльності шукає інженера-проектувальника (FACTS - systems) для нашого департаменту «Інтелектуальна інфраструктура»

В представництво бельгійської виробничої компанії, яка працює в сфері будівництва і займається вирішенням для скління будівель відкрита вакансія Фахівця ЗЕД / Менеджера по роботі з експортними клієнтами. Вакансія відкрита в відділі логістики.

Наш клієнт, міжнародна компанія повного циклу з постачання і логістики клінічних досліджень на території країн СНД і Східної Європи в пошуках директора з якості.

Наш клієнт - велика українська компанія, що швидко розвивається. Працює в сфері логістики, знаходиться в пошуку HR Director.

Велика динамічна українська компанія в сфері будівництва в пошуку кандидата на позицію Керівник напрямку деревообробки

Нижче буде опис роботи твоєї мрії :) IT-компанія (популярний Джоб-агрегатор) шукає в команду менеджера по роботі з клієнтами зі знанням французької.

IT-компанія (популярний Джоб-агрегатор) шукає в команду менеджера по роботі з клієнтами зі знанням сербської або хорватської мов.

Шукаємо HR-кадровика для стабільної міжнародної логістичної компанії (більше 45 співробітників в Україні).

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\