Актуальні вакансії - Київ

Наші партнери, компанія яка надає повний цикл послуг в сфері Digital Signage: від розробки програмного забезпечення і контенту до розміщення рекламних компаній в національній мережі, яка охоплює супермаркети, АЗК, ТРЦ, транспорт та інші об'єкти indoor реклами.

У представництві міжнародної компанії, яка займається промисловим холодом (охолодження приміщень в харчовій промисловості: м'ясної, молочної, пиво-безалкогольної та ін.), відкрита вакансія Менеджер з продажу обладнання.

Наш клієнт, міжнародна компанія повного циклу з постачання і логістики клінічних досліджень на території країн СНД і Східної Європи в пошуках директора з якості.

Наш клієнт, велика українська рітейл-компанія, в пошуку HR-менеджера. Штат - 120 чоловік.

Нижче буде опис роботи твоєї мрії :) IT-компанія (популярний Джоб-агрегатор) шукає в команду менеджера по роботі з клієнтами зі знанням чеської.

IT-компанія (популярний Джоб-агрегатор) шукає в команду менеджера по роботі з клієнтами зі знанням сербської або хорватської мов.

Нижче буде опис роботи твоєї мрії :) IT-компанія (популярний Джоб-агрегатор) шукає в команду менеджера по роботі з клієнтами зі знанням японської мови.

Наш клієнт - студія дизайну інтер'єру та архітектури - в пошуку кандидата на позицію Project Manager. Компанія працює по всьому світу, проекти знаходяться в різних куточках планети: від Нью-Йорка, Майямі і Лос-Анжелеса, до Лондона, Москви і Тбілісі.

Повна зайнятість. Досвід роботи від 2 років. Вища освіта.

Займаємося архітектурою, дизайном інтер'єру і продажем квартир в ЖК Новопечерські Липки.

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\