Актуальні вакансії - Київ

У міжнародну компанію, яка пропонує комплексні рішення в сфері будівництва, відкрита вакансія Інженера - проектувальника / Field Engineer

Міжнародна виробнича компанія, яка займається хімічною сировиною для промислових підприємств, в пошуку Менеджера з продажу сировини для виробництва клеїв і герметиків (територія України, Білорусія, Молдова) BU COATINGS & CONSTRUCTION, напрямок Adhesives & Sealants.

Наш клієнт - велика українська компанія, що швидко розвивається. Працює в сфері логістики, знаходиться в пошуку HR Director.

Велика динамічна українська компанія в сфері будівництва в пошуку кандидата на позицію Керівник напрямку деревообробки

Один з найбільших операторів нестандартної зовнішньої реклами (# БудьСантою від Coca Cola, Citrus, SuperDry і т.д.) шукає начальника виробництва.

IT-компанія (популярний Джоб-агрегатор) шукає в команду менеджера по роботі з клієнтами зі знанням сербської або хорватської мов.

Один з найбільших операторів нестандартної зовнішньої реклами (# БудьСантою від Coca Cola, Citrus, SuperDry і т.д.) шукає менеджера з продажу в рекламній сфері (можна з досвідом в продажах в інших сферах).

У логістичної компанії відкрита вакансія Особистого водія-охоронця для керівника (перша машина).

Ми в пошуку інспектора відділу кадрів у велику IT компанію.

Ми в пошуку бухгалтера по заробітній платі в велику IT компанію!

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\