Актуальні вакансії - продажі

Привіт!   Міжнародна тютюнова компанія оголошує конкурс на вакансію менеджера з продажу. Ти молодий, активний і амбітна людина? Любиш людей, а вони люблять тебе?  

Якщо ти завжди хотів працювати вдома і не витрачати час на проїзд - ця вакансія для тебе. Міжнародна рекламна компанія шукає фахівця чату, який буде працювати зі зверненнями користувачів і допомагати вирішувати проблеми, які виникають в процесі користування сайтом.

Шукаємо соціально-активних людей на вакансію Social Seller!

Якщо ти мрієш вдосконалити свої знання німецької мови і жити в іншій країні, ми надамо тобі таку можливість!

В інженерно-консалтингову компанія, яка займається рішеннями для харчової промисловості та постачанням обладнання відкрита вакансія Менеджера з продажу. Команда - це інженери з різнобічним досвідом реалізації проектів в харчових компаніях. Компанія співпрацює з міжнародними корпораціями, серед яких Mondelez International, AB InBev, Heineken, Bunge, Philip Morris та ін.

Провідне освітнє агентство в пошуку менеджера з продажу зі знанням англійської мови! Якщо ти комунікабельний, любиш допомагати людям, і готовий до подорожей, тоді швидше за відправляй своє резюме!

Провідна IT компанія в пошуках менеджера з продажу. Ми займаємося розробкою програмного забезпечення iіco для сфери HoReCа. Якщо ти комунікабельний, можеш вмовити і мертвого, тоді швидше за відправляй нам своє резюме!

Міжнародна тютюнова компанія запрошує до себе в команді!  

Всесвітня тютюнова компанія, в зв'язку з запуском нового великого проекту на українському ринку, проводить набір співробітників на позицію менеджера з продажу.

Менеджер по роботі з клієнтами на вхідну лінію (Чехія)

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\