Актуальні вакансії - продажі

Продавець-консультант, хостесс

Привіт!   Міжнародна тютюнова компанія оголошує конкурс на вакансію менеджера з продажу. Ти молодий, активний і амбітна людина? Любиш людей, а вони люблять тебе?  

Якщо ти завжди хотів працювати вдома і не витрачати час на проїзд - ця вакансія для тебе. Міжнародна рекламна компанія шукає фахівця чату, який буде працювати зі зверненнями користувачів і допомагати вирішувати проблеми, які виникають в процесі користування сайтом.

Шукаємо соціально-активних людей на вакансію Social Seller!

Маркетингова компанія з використанням сучасних інформаційних технологій, є національним оператором системи знижок, які активно залучають покупців в торгових точках (PHARMA)   Ми в пошуку Менеджера по роботі з ключовими клієнтами / торговими мережами. Якщо у Вас є досвід роботи на аналогічній позиції, Ви комунікабельні і хочете відкрити для себе, щось нове, то ми дуже чекаємо Ваше резюме!

In connection with the opening of a new big brand in the Ukrainian market, we have opened the position of sales manager.

Якщо ти мрієш вдосконалити свої знання німецької мови і жити в іншій країні, ми надамо тобі таку можливість!

Наш клієнт, велика італійська компанія, що випускає професійні продукти для волосся, запрошує в свою компанію Регіонального менеджера.

Наш клієнт, найбільший постачальник в Україні сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту у пошуках Менеджеру з продажу сільськогосподарської техніки.

В інженерно-консалтингову компанія, яка займається рішеннями для харчової промисловості та постачанням обладнання відкрита вакансія Менеджера з продажу. Команда - це інженери з різнобічним досвідом реалізації проектів в харчових компаніях. Компанія співпрацює з міжнародними корпораціями, серед яких Mondelez International, AB InBev, Heineken, Bunge, Philip Morris та ін.

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\