Актуальні вакансії - продажі

Наш клієнт, компанія, яка є одним з лідерів у виробництві заморожених напівфабрикатів, в зв'язку з активним розширенням, шукає Менеджера по роботі з торговельними мережами.

Про компанію: Діяльність компанії орієнтована на поставки сировини. Ключовий спеціалізацією є рослинні, натуральні, жирні олії. Наші клієнти - заводи з виробництва харчової промисловості, фармацевтики і косметики.

У міжнародний магазин спортивних товарів необхідні активні хлопці, які захоплюються одним з видів спорту, на позицію продавця консультанта.

Якщо ти завжди хотів працювати вдома і не витрачати час на проїзд - ця вакансія для тебе. Міжнародна рекламна компанія шукає фахівця чату, який буде працювати зі зверненнями користувачів і допомагати вирішувати проблеми, які виникають в процесі користування сайтом.

Вас можно назвать «бьютиголиком»? Тогда эта вакансия для вас! Для тех, кто интересуется косметической индустрией и увлекаться визажем!   Производитель люксовой декоративной косметики, средства для ухода за кожей и парфюмерии.

Наш клієнт - міжнародна компанія, яка спеціалізується на виробництві продуктів харчування і напоїв. Корпорація займає лідируючі позиції на ринках Центральної і Східної Європи, Центральної Азії, в Бразилії та Ізраїлі, представляючи такі широко відомі бренди, як: Чорна карта, Ambassador, FORT, Totti Caffe, Elite Health Line, Sucrazit.

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\