Актуальні вакансії - продажі

Наші партнери, компанія яка надає повний цикл послуг в сфері Digital Signage: від розробки програмного забезпечення і контенту до розміщення рекламних компаній в національній мережі, яка охоплює супермаркети, АЗК, ТРЦ, транспорт та інші об'єкти indoor реклами.

Ти вже знайомий з системами нагріву тютюну? Вважаєш, що за ними майбутнє? Хочеш працювати в великій стабільній компанії? - Відправляй відгук на вакансію. * Курити не обов'язково, головне - вірити в продукт :)

Міжнародна компанія, лідер у своєму сегменті, в пошуку керівника групи менеджерів з продажу!

Всесвітня тютюнова компанія, проводить набір співробітників на позицію менеджера з продажу. Ми будемо раді співпрацювати з комунікабельними людьми, які не відчувають труднощів у пошуку слів для підходу до кожної людини, готові працювати самостійно, орієнтуючись на поставлені цілі і результат, і є активними користувачами соціальних мереж.

Наш клієнт мережа кав'ярень третьої хвилі "Idealist кави" шукає в свою команду закоханого в свій продукт МЕНЕДЖЕРА З ПРОДАЖІВ (з перспективою росту до комерційного директора) Компанія динамічно зростає і розвивається, саме тому запрошує до себе в команду нового фахівця. Основний напрямок діяльності нового фахівця - налагодження продажів кави, снеків / обладнання в сегменті HoReCa

Міжнародна британська компанія зі світовим ім'ям шукає «Менеджера з продажу»

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\