Актуальні вакансії

Наш клієнт - найбільший виробник і дистриб'ютор товарів для догляду за будинком і персональної гігієни. Компанія з багатомільйонним оборотом займає лідируюче положення в Україні і входить до числа найбільших в СНД. На даний момент компанія в пошуку Особистого Асистента!

Наш клієнт - один зі світових лідерів в області захисту рослин. Компанія має понад 70-річний досвід і є однією з найбільших компаній у світовій індустрії захисту рослин, обсяги продажів якої складають 60 млрд доларів. Співпрацюють з аграріями в більш ніж 100 країнах світу. На даний момент в компанію відкрита позиція Адміністративного Асистента!

Велика японська корпорація, один з найбільших в світі виробників побутової техніки і електронних товарів в пошуку експерта офіс-менеджера! Якщо ти хочеш почати кар'єру в міжнародній корпорації, отримати безцінний досвід, тоді тобі до нас!

Міжнародна компанія шукає customer support на проект в Чехію!

Група компаній, в яку входить велика транспортно-логістична компанія, провідний гравець на ринку транспортних послуг України, відкрила вакансію PR-менеджера.

IT-компанія (популярний Джоб-агрегатор) шукає в команду менеджера по роботі з клієнтами зі знанням грецької мови.

Наш клієнт - скандинавська міжнародна компанія, що спеціалізується на продажу товарів для будинку, меблів і фурнітури, шукає в свою команду HR Business Partner.

У зв'язку з розширенням запрошуємо до співпраці Архітектора-дизайнера.

Міжнародна IT компанія, яка веде хмарна платформа з мільйонами користувачів по всьому світу в пошуках Customer solutions expert.

Digital агентство, яке займається розробкою і просуванням конверсійних сайтів в різних тематиках, шукає до себе в команду SEO-фахівця.

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\