Актуальні вакансії

Міжнародна маркетингова компанія розробляє і реалізує маркетингові проекти, спрямовані на просування продукції клієнтів - великих міжнародних компаній в пошуках менеджера з продажу!

Провідне освітнє агентство в пошуку менеджера з продажу зі знанням англійської мови! Якщо ти комунікабельний, любиш допомагати людям, і готовий до подорожей, тоді швидше за відправляй своє резюме!

Провідна IT компанія в пошуках менеджера з продажу. Ми займаємося розробкою програмного забезпечення iіco для сфери HoReCа. Якщо ти комунікабельний, можеш вмовити і мертвого, тоді швидше за відправляй нам своє резюме!

Міжнародна провідна німецька компанія з виробництва будівельної хімії запрошує Вас працювати Генеральним директором.

Наш клієнт - провідна європейська компанія з виробництва алюмінієвої продукції для будівельної галузі, шукає кандидата на позицію HR-generalist

Наш клієнт - польська компанія, заснована на багаторічному родинному досвіді в сільськогосподарській галузі. Спеціалізацією підприємства є виробництво, логістика та дистрибуція готових до вживання листових салатів та свіжих овочів.

Наш клієнт - міжнародна виробнича компанія, лідер у створенні інновацій в області сонячної енергетики.

Міжнародна тютюнова компанія запрошує до себе в команді!  

Всесвітня тютюнова компанія, в зв'язку з запуском нового великого проекту на українському ринку, проводить набір співробітників на позицію менеджера з продажу.

Менеджер по роботі з клієнтами на вхідну лінію (Чехія)

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\