Актуальні вакансії

Наші клієнти - німецька міжнародна компанія KSB, є одними з кращих світових виробників насосів та арматури. На даний момент відкрита позиція логіста / асистента відділу продажів.

Видавничий дім шукає в свою команду Менеджера по роботі з клієнтами. Компанія займається випуском профільних журналів аграрної тематики (в друкованому та цифровому форматах). Також організовує профільні конференції та семінари.

Наш клієнт - одна з провідних компаній в сфері залізничних послуг і логістики оголосила конкурс на помічника керівника!

Праця за кордоном? Чому б і ні?!   Наші клієнти є корпоративною групою, яка займається різними видами бізнесу в сферах форекс і онлайн-трейдинг, крипто-трейдинг, нерухомість, імміграційні послуги і тд. У зв'язку з розширенням в компанії відкрита позиція керівника call-центру!

Давно шукали можливість попрацювати в міжнародній компанії? У нас є відмінне пропозиція!   Международная американская компания, яка надає стоматологічні послуги мобільної візуалізації, в ефективному і креативному координаторі по маркетингу!

Наші клієнти - компанія, яка надає оренду офісних пурифайер. Зовні пурифайер схожий на звичайний кулер, але підключається безпосередньо до водопроводу і очищає воду до рівня питної.

Продавець-консультант, хостесс

Привіт!   Міжнародна тютюнова компанія оголошує конкурс на вакансію менеджера з продажу. Ти молодий, активний і амбітна людина? Любиш людей, а вони люблять тебе?  

Якщо ти завжди хотів працювати вдома і не витрачати час на проїзд - ця вакансія для тебе. Міжнародна рекламна компанія шукає фахівця чату, який буде працювати зі зверненнями користувачів і допомагати вирішувати проблеми, які виникають в процесі користування сайтом.

Шукаємо соціально-активних людей на вакансію Social Seller!

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\