Актуальні вакансії

Reynaers Aluminium - провідна європейська компанія, яка спеціалізується на розробці сучасних і надійних рішень з алюмінію, в пошуках свого ідеального секретаря. Компанія була заснована в 1965 в Бельгії, а в 2003 році відкрила свій офіс в Україні.

У зв'язку з розширенням запрошуємо до співпраці 3D-визуализатора. Ми займаємося архітектурою, дизайном інтер'єру і продажем квартир в ЖК Новопечерські Липки.

Ми - компанія Smart Solutions, входимо в ТОП 3 кращих агентств з підбору персоналу. У нас в штаті більше 200 чоловік. Наші клієнти, такі компанії як: Jysk, Alcon, Coca-Cola, Avon, LC Waikiki, Adidas, Reynaers Aluminium, Acer, Konica Minolta і багато інших.

Наш клієнт - одна з провідних компаній в сфері залізничних послуг і логістики оголосила конкурс на помічника керівника!

Наш клієнт, міжнародний зерновий трейдер, знаходиться в пошуках Керівника відділу логістики.

Наш клієнт, компанія, яка є одним з лідерів у виробництві заморожених напівфабрикатів, в зв'язку з активним розширенням, шукає Менеджера по роботі з торговельними мережами.

Спеціаліст технічної підтримки (віддалено)

Італійський виробник алкогольної продукції в пошуках менеджера з розвитку в сегменті ХоРеКа.

Міжнародна фармацевтична компанія - виробник генеричних і оригінальних лікарських засобів в пошуку Фахівця по маркуванню та створення макетів упаковок лікарських засобів.

Німецька компанія з виробництва товарів медичного призначення шукає медичного представника.

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\