Актуальні вакансії

Мы в поисках территориального менеджера в компанию, которая является крупнейшим производителем сендвич-панелей и конструкций быстрого монтажа.

Наш клієнт - міжнародний виробник промислового обладнання з більш ніж 140-річною історією - в пошуках менеджера з продажу.

У міжнародний концерн з 200-річною історією, який є найбільшим в світі виробником цегли та покрівельних систем в Європі, відкритий пошук Регіонального Менеджера.

Наш клієнт - виробник хімічної сировини для промислових підприємств, в пошуку Менеджера з продажу (вся територія України).

Наш клієнт, міжнародна компанія повного циклу з постачання і логістики клінічних досліджень на території країн СНД і Східної Європи в пошуках директора з якості.

Наш клієнт, велика українська рітейл-компанія, в пошуку HR-менеджера. Штат - 120 чоловік.

Наш клієнт - динамічна українська телекомунікаційна компанія, в пошуку керівника адміністративно-господарського відділу.

Міжнародна компанія, лідер у своєму сегменті, в пошуку керівника групи менеджерів з продажу!

Всесвітня тютюнова компанія, проводить набір співробітників на позицію менеджера з продажу. Ми будемо раді співпрацювати з комунікабельними людьми, які не відчувають труднощів у пошуку слів для підходу до кожної людини, готові працювати самостійно, орієнтуючись на поставлені цілі і результат, і є активними користувачами соціальних мереж.

Повна зайнятість. Досвід роботи від 2 років. Вища освіта.

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\