Актуальні вакансії

Міжнародна компанія, що спеціалізується на авіа перевезеннях, шукає амбітного HR PP!

Міжнародна компанія, що спеціалізується на авіаперевезеннях, шукає амбітного HR-спеціаліста

Молода амбіційна компанія, яка працює в напрямках: CPA Marketing, E-commerce, CPA Marketing, Traffic Networks Ads, CRM Systems, Machine Learning, Big Data, запрошує до співпраці QA Automation Engineer.

Молода амбіційна компанія, яка працює в напрямках: CPA Marketing, E-commerce, CPA Marketing, Traffic Networks Ads, CRM Systems, Machine Learning, Big Data, запрошує до співпраці PHP розробника.

Швидко зростаюча міжнародна ІТ-компанія, шукає HR-партнера для бізнесу.

Наш клієнт це міжнародний страховий брокер, який є лідером на українському ринку брокерських послуг. З їх допомогою щорічно страхуються понад 50 000 чоловік з таких компаній як: Kernel, Corum Group, MTI, Укрсиббанк, Ernst & Young, Danone, і інші. На даний момент, у зв'язку з розширенням у них відкрита позиція медичного брокера.

Шукаємо талановитого і про активного Регіонального Менеджера (B2B, IT) у чарівне місто Львів! Наш клієнт міжнародний холдинг, один з провідних світових виробників офісного обладнання та програмного забезпечення. Відкриває конкурс на заміщення вакантної посади Регіональний Менеджер B2B (м. Львів).

Наш клієнт є провідною модною роздрібною міжнародною компанією. Брендові магазини представлені у 37 країнах Східної Європи, Близького Сходу, Росії, країн СНД та Туреччини.

Наш клієнт - динамічна українська компанія, що надає послуги з мікрокредитування в пошуку самостійного і рішучого Бізнес-тренера.

Провідний світовий виробник упаковки і пакувальних систем для рідких харчових продуктів з головним офісом в Норвегії, запрошує в свою команду досвідченого Офіс-менеджера.

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме