Актуальні вакансії

Наш клієнт - одна з провідних компаній в сфері залізничних послуг і логістики оголосила конкурс на помічника керівника!

Давно шукали можливість попрацювати в міжнародній компанії? У нас є відмінне пропозиція!   Международная американская компания, яка надає стоматологічні послуги мобільної візуалізації, в ефективному і креативному координаторі по маркетингу!

Привіт!   Міжнародна тютюнова компанія оголошує конкурс на вакансію менеджера з продажу. Ти молодий, активний і амбітна людина? Любиш людей, а вони люблять тебе?  

Якщо ти завжди хотів працювати вдома і не витрачати час на проїзд - ця вакансія для тебе. Міжнародна рекламна компанія шукає фахівця чату, який буде працювати зі зверненнями користувачів і допомагати вирішувати проблеми, які виникають в процесі користування сайтом.

Шукаємо соціально-активних людей на вакансію Social Seller!

Якщо ти мрієш вдосконалити свої знання німецької мови і жити в іншій країні, ми надамо тобі таку можливість!

Наш клієнт - компанія, яка є частиною швидкозростаючої групи, що спеціалізується на торгівлі та фінансових операціях. Основна діяльність компанії пов'язана з фізичною торгівлею сільськогосподарською та нафтохімічною продукцією в пошуках міжнародного адвоката.

Світовий лідер в області технологій для професійного будівництва по всьому світу відкриває вакансію Field Engineer

В інженерно-консалтингову компанія, яка займається рішеннями для харчової промисловості та постачанням обладнання відкрита вакансія Менеджера з продажу. Команда - це інженери з різнобічним досвідом реалізації проектів в харчових компаніях. Компанія співпрацює з міжнародними корпораціями, серед яких Mondelez International, AB InBev, Heineken, Bunge, Philip Morris та ін.

Наш клієнт, світовий лідер з надання послуг у сфері комерційної нерухомості, на ринку вже більше 20 років (співробітники в 68 країнах світу), в зв'язку активним розширенням, знаходиться в пошуках Аналітика.

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\