Актуальні вакансії

Вас можна назвати «бьютіголіком»? Тоді ця вакансія для вас! Для тих, хто цікавиться косметичної індустрією і захоплюватися візажем! Виробник люксової декоративної косметики, засобів по догляду за шкірою та парфумерії шукає до себе в команду Продавця-консультанта.

Наш клієнт - Литовська будівельна компанія, яка спеціалізується на будівництві приватних будинків з натурального дерева, в пошуках Senior recruiter.

Bang and Bonsomer в пошуках асистента відділу продажів. Компанія є дистриб'ютором хімічної сировини для різних видів промисловості, а так само займається розробкою власних продуктів. Bang and Bonsomer Group постачає продукцію по всьому світу.

Відкрита позиція Особистого водія-охоронця

Міжнародна компанія запрошує до себе в команду!

Займаємося архітектурою, дизайном інтер'єру і продажем квартир в ЖК Новопечерські Липки. Компанія існує на ринку 5 років без активного маркетингу. Зараз зацікавлені в побудові бренду в соц. мережах.

Займаємося архітектурою, дизайном інтер'єру і продажем квартир в ЖК Новопечерські Липки.

Наш клієнт — міжнародний банк, відкрив вакансію: Старший проектний менеджер — бізнес аналітик.

Міжнародна Retail Компанія в зв'язку з активним розширенням відкрила вакансію: Менеджер з роздрібної торгівлі (Східний регіон).

Наш клієнт - один з найбільших міжнародних банків відкрив вакансію: Провідний кредитний аналітик корпоративного бізнесу.

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме

\