Актуальні вакансії

Великий ресторанний холдинг в пошуку бухгалтера по зарплаті!

Представництво німецької компанії-виробника виробів медичного призначення та засобів гігієни в пошуку медичного представника в свою команду!

Наш клієнт, найбільший постачальник в Україні сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту у пошуках Менеджеру з продажу сільськогосподарської техніки.

Наш клієнт, компанія лідер на ринку України в наданні комплексних рішень для сільськогосподарської техніки розширює свою команду Менеджерів з продажу с/х техніки.

Наш клієнт, міжнародна компанія, яка є одним з найбільших операторів ринку сільськогосподарської техніки CNH у світі, у пошуках Керівника регіональної дирекції сервісних інженерів.

Наш клієнт - провідна промислова компанія, що шукає менеджера з продажу.

Велика італійська компанія, що випускає професійні продукти для волосся запрошує в свою компанію Торгового представника.

У міжнародну компанію шукаємо Менеджера з продажу обладнання для харчової промисловості. Ми шукаємо ініціативного командного гравця з видатними навичками продажів і спілкування для підтримки продажів устаткування для харчової промисловості. В якості менеджера з продажу ви будете відповідати за певні ринки, вибудовувати і підтримувати відносини з клієнтами, вести переговори про продаж і розширювати потенціал зростання на ваших ринках для продажу технологічного обладнання.

Міжнародна логістична компанія в пошуку фахівця по роботі з документацією. Якщо ти хочеш розвиватися в сфері логістики в одній з провідних компаній, тоді швидше за відправляй своє резюме!

Провідне освітнє агентство в пошуку менеджера по роботі з клієнтами зі знанням англійської мови! Якщо ти комунікабельний, любиш допомагати людям, і готовий до подорожей?

Надіслати резюме
Надіслати резюме

Отримувати пропозиції роботи від Smart Solutions

Надіслати резюме
Створити резюме

Відповісти на питання й отримати резюме