Претендентам

Ми допомагаємо досвідченим фахівцям отримати гідну роботу.

Як ми працюємо

 • asd asd

  Пропонуємо вам
  вакансію

 • asd asd

  Проводимо
  співбесіду

 • asd asd

  Рекомендуємо
  клієнту

 • asd asd

  Ви отримуєте
  роботу

Переваги працевлаштування за допомогою Smart Solutions

 • 1
  Доступ до вакансій компаній ТОП-рівня
  Великі міжнародні компанії звертаються до нас по допомогу з питань якісного пошуку та підбору кандидатів. Здебільшого, доступ до таких вакансій можна отримати тільки через професійне агентство, оскільки роботодавці воліють спілкуватися тільки з перевіреними кандидатами.
 • 2
  Об'єктивна оцінка
  Ми прагнемо допомогти кандидатам рости й покращувати свої компетенції. Професійні рекрутери не тільки оцінять вашу відповідність вакансії, але й нададуть розгорнутий зворотний зв’язок щодо результатів і проконсультують на тему того, над чим варто попрацювати.
 • 3
  Безкоштовно
  Ми не інформаційне агентство. Ми — комплексна HR-компанія. Наша основна діяльність — пошук професійних співробітників для наших клієнтів. Саме вони оплачують нашу роботу. Ми не вимагатимемо від вас будь-якої плати до або після співбесіди.
Наталія Дворська
Наталія Дворська
Керівник відділу Recruitment
+38 044 364 22 43

Вас запросили на співбесіду?

Вітаємо! Ви вже на півдорозі до нової роботи. Прочитайте прості рекомендації, щоб успішно пройти співбесіду.

Підготовка документації

Приходьте вчасно

Завжди приходьте за 10–15 хвилин до початку співбесіди, тоді у вас буде час, щоби зібратися з думками на зручному дивані за чашкою кави. Це допоможе вам приступити до співбесіди з упевненістю в собі.

Підготовка документації

Будьте впевненими

Ми не приймаємо остаточне рішення щодо вашого найму. Ми рекомендуємо вас клієнту. Відповідно, у вас немає причин хвилюватися. Тож використайте цю можливість для тренування своєї впевненості.

Підготовка документації

Говоріть правду

Правда — головний секрет успішної співбесіди.

Актуальні вакансії

Останні додані вакансії

Наш клієнт - одна з провідних компаній в сфері залізничних послуг і логістики оголосила конкурс на помічника керівника!

Давно шукали можливість попрацювати в міжнародній компанії? У нас є відмінне пропозиція!   Международная американская компания, яка надає стоматологічні послуги мобільної візуалізації, в ефективному і креативному координаторі по маркетингу!

Привіт!   Міжнародна тютюнова компанія оголошує конкурс на вакансію менеджера з продажу. Ти молодий, активний і амбітна людина? Любиш людей, а вони люблять тебе?  

\