17.11.2015

Smart Solutions взяв участь у форумі “Успішний 11-класник”

14 листопада 2015 року в центрі подій «Nivki-hall» (Київ) відбувся другий освітній форум «Успішний 11-класник».

Це масштабна подія, на якій щороку збираються експерти з підготовки до ЗНО, представники найкращих ВНЗ та топ-менеджери провідних компаній України, зокрема і Smart Solutions. 

Метою Форуму є надання кожному абітурієнтові консультацій щодо вступу до омріяного університету та стратегії побудови успішної кар’єри. 

Форум пройшов у форматі виставки, паралельно з якою проходили майстер-класи для 11-класників, та окремо для їхніх батьків. Обговорили все, що потрібно знати про ЗНО-2016, визначились, як обрати найкращу професію для дитини, а також дізнались, як підготуватися за рік до ЗНО з української мови та літератури.

Тетяна Никитович, директор HR-провайдера Smart Solutions розповіла учасникам про тренди в HR сфері: які професії варті уваги.

Згідно статистики, 70% випускників не працюють за фахом. Зникають звичні нам професії та нівелюється цінність диплома.

Нажаль, освітня галузь України відстає від кращого світового досвіду, в середньому, на 10-15 років. До складеного Оксфордським університетом списку тисячі кращих вузів планети не потрапив жоден український вищий навчальний заклад. Тому є дуже важливим для студентів старших і випускних курсів намагатися потрапити на стажування (існує система стажувань, в тому числі, і безкоштовних) за кордон.

Також Тетяна зазначила, що найближчим часом будуть потрібні фахівці, які працюють на стику біології та IT, причому з обох сторін, не важливо, в якій області ти більший фахівець.

«В даний час набирає популярність кроссплатформенність. У вас має бути друга освіта, бажано технічна: фізика і біологія, медицина та IT, електроніка і біотехнології»,-вважає Тетяна Никитович.

Окрім того, вона розповіла про найбільш важливі етапи процесу наймання персоналу в компаніях.

Форум організувала освітня компанія ZNOUA, яка в минулому році допомогла успішно скласти ЗНО-2015 понад 300-м абітурієнтам.

Подібні заходи дуже корисні для майбутніх вступників, тому що є можливість безпосередньо отримати відповіді від представників ВНЗ, обмінятися досвідом підготовки до ЗНО чи визначення місця навчання, поспілкуватися зі студентами, які можуть щиро і безпосередньо змалювати вам картину життя омріяного вишу очима очевидців, із середини.