26.01.2016

HR провайдер Smart Solutions відкрив офіс в Одесі

HR-провайдер Smart Solutions став ближче до одеситів, відкривши наприкінці минулого року новий офіс, що на вулиці Князівська, 32. Спершу буде достатньо невеликого офісу, який сконцентрує всі свої зусилля для надання якісних послуг з лізингу та аутсорсингу персоналу. Координатором проекту вже призначено Катерину Чекмак, яка раніше працювала в галузі маркетингових комунікацій.

Враховуючи чисельність Одеси, з населенням більше 1 млн. мешканців, суміш новаторських зрушень, які сталися в місті протягом останнього часу та її перспективи стати головним транспортним вузлом, що забезпечить рух товарів з Центральної та Східної Європи до країн Азії, потенціал Одеської області величезний.

Відкриття офісу в Одесі покликане спростити робочі процеси і комунікації з існуючими клієнтами, які потребують залучення персоналу під конкретні проекти. Smart Solutions має тривалий досвід роботи з великими роздрібними мережами, які перш за все потребують торговельних працівників.

КАТЕРИНА ЧЕКМАК, координатор проектів з аутсорсингу:

«Безумовно, ми розглядаємо відкриття одеського офісу, в першу чергу, з точки зору зручності наших клієнтів. Закривати заявки на пошук і підбір персоналу об’єктивно зручніше з Одеси, ніж дистанційно. Сьогодні перед одеським офісом стоїть завдання зробити послуги ближчими до місцевих роботодавців. Ми розраховуємо, що завдяки  фактору географічної зручності наші існуючі клієнти, як і нові зможуть скористатися перевагами одеського офіса».

Якщо подивитись на загальні світові тренди, то в розвинених країнах більше 90% компаній періодично або постійно користуються послугою трудового лізингу.

ТЕТЯНА НІКІТОВИЧ, директор HR-провайдера Smart Solutions:

«Ми готові конкурувати з місцевими рекрутинговими агентствами, оскільки тепер ми здатні супроводжувати проект клієнта на всіх стадіях як у Києві, так і в Одесі безперервно, однією командою. Компанія зможе зайняти свою нішу в Одесі і супроводжувати, зокрема, проекти місцевих компаній»

 Детальніше за