HR провайдер

Рішення в області аутсорсингу та управління персоналом

№1

Smart Solutions — провідний провайдер HR-послуг і послуг аутсорсингу бізнес-процесів в Україні та країнах СНД.

Дивитися відео
Наші послуги
Чому Smart Solutions?

Надаючи повний комплекс HR-послуг, ми компетентно закриваємо всі питання в області управління персоналом, дозволяючи нашим клієнтам фокусуватися на основному виду діяльності.

Підготовка документації
Все в одному

Ми пропонуємо повний комплекс послуг, пов'язаних з регулюванням трудових відносин, управлінням персоналу і аутсорсингом бізнес-процесів.

Підготовка документації
Досвід 250+ фахівців

В нашому штаті працює 250+ фахівців у сфері HR, бухгалтерії та юриспруденції. Всі вони мають достатній досвід для вирішення ваших бізнес-завдань.

Підготовка документації
Індивідуальні рішення

Ми прагнемо зробити нашу співпрацю з клієнтами максимально комфортною і пропонуємо для кожного з них індивідуальний підхід. Ми вивчимо специфіку вашого бізнесу й запропонуємо найбільш оптимальне рішення для ваших завдань з урахуванням нашого досвіду й реалій ринку.

Нам довіряють
і ще
Більше
200+
клієнтів

Форма зворотнього зв’язку
Зв'язатися з нами
+38 (044) 364 2243

ПН — ПТ з 8:30 до 19

Зворотний дзвінок
Адреса в Києві:
вул. Верхній Вал, б. 4В, оф. 421, Київ, Україна 04071
Дивитися всі адреси
Новини

Важкі умови, які нам раз у раз підкидає 2020-й рік, зовсім не дають змоги розібратися, куди варто рухатися далі. Сьогодні ми дізнаємося, у чому різниця між роботою штатним рекрутером та в компанії з підбору персоналу. Де рекрутеру краще будувати свою кар'єру? Про це розповість Абдулова Еліна, Senior фахівець з підбору персоналу компанії Smart Solutions.

\